سامون از نگاه خبرگزاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

معاونت-علمی

مدیر ساختمان سامون محصولی برای مدیریت بهینه آپارتمان‌ها

به گزارش خبرگزاری معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، پیرامون تولید محصولات مدیریت ساختمان طراحی شده توسط شرکت های دانش بنیان در این خبر، مبنی بر تولید یکی از محصولات شرکت دانش بنیان الکترونیک پویا روژین اکسیر اشاره و توضحاتی در خصوص  محصول توسط مدیرعامل آن شرکت آقای ایمان رادمنش ارائه میشود.

به نقل از این خبرگزاری:

ایمان رادمنش، مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان الکترونیک پویا روژین اکسیر، گفت:

این شرکت در حوزه برق و کامپیوتر فعالیت دارد و بخش عمده‌ای از فعالیت‌های شرکت در حوزه تحقیق و پژوهش‌های دانش‌بنیان است. یکی از محصولات ما مجموعه سامانه مدیریت ساختمان به نام «سامون» است.

وی در ادامه افزود:

«سامون» یک مجموعه یکپارچه است که از سه بخش، مالی، خدمات و حوزه هوشمندسازی برخوردار است. در بخش مالی، این سامانه برای مالکین ساختمان، افراد ساکن در یک ساختمان و مدیریت ساختمان، مزیت‌های قابل توجهی ایجاد می‌کند.

این فعال دانش‌بنیان با اشاره به جزئیات این سامانه گفت: تمام فرایندهای مالی ساختمان و پرداخت قبوض در این سامانه ثبت می‌شود و مبلغ شارژ نیز مستقیماً به سامانه تزریق می‌شود. در این بین هم مدیر ساختمان مطمئن است که امور مالی به صورت صحیح انجام می‌شود و هم ساکنین ساختمان، آسوده خاطر هستند، زیرا می‌دانند که پرداخت‌های آنها به صورت مکتوب و آنلاین ثبت شده است.

وی افزود: در بخش خدمات می‌توان سفارش یک خدمت را برای کل ساختمان ثبت کرد، همچنین ساکنان از طریق این سامانه برای یک خدمت خاص مرتبط با واحد خودشان، می‌توانند درخواست ثبت کنند. یکی دیگر از مزایای این سامانه هوشمندسازی است. برای مثال مصرف آب هر واحد توسط سامانه به صورت دقیق محاسبه می‌شود

رادمنش ضمن توضیح مزایای استفاده از سامانه نسبت به روش‌های سنتی، گفت: محاسبه آنلاین مصرف آب هر واحد، این امکان را به مدیر ساختمان می‌دهد که هزینه قبض آب ساختمان را به صورت عادلانه بر اساس مصرف هر واحد محاسبه کند. همچنین هر کدام از ساکنان می‌تواند از طریق تلفن همراه خود درب پارکینگ را باز و بسته کند.

مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان الکترونیک پویا روژین اکسیر، با تاکید بر کارایی این سامانه، بیان کرد: در حال حاضر تلاش داریم تا محصولات فناورانه‌ای جدیدی را در حوزه بانکی، تولید کنیم تا سبد محصولات ما متنوع‌تر شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
question