سامون در اقتصاد آنلاین

مدیریت ساختمان سامون

شیوه‌های مدرن مدیریت ساختمان

امروزه با گسترش زندگی آپارتمان­ نشینی در شهرهای بزرگ، مالکین و ساکنین با مشکلاتی رو به رو می شوند. از جمله می­ توان به ضعف در مشارکت همگانی برای مدیریت ساختمان، پرداخت به موقع شارژ، رسیدگی به امور ساختمان و مشکل در محاسبات و ثبت هزینه خدمات که اشاره نمود.

شرکت دانش بنیان الکترونیک پویا روژین اکسیر، با طراحی و توسعه اپلیکیشن کاربردی مدیر ساختمان سامون توانسته برخی از این مشکلات را برطرف کنند.

سامانه جامع مدیر ساختمان سامون، در سه حوزه مدیریت مالی، هوشمند سازی و خدمات طراحی و ایجاد شده است. در بخش مدیریت مالی با توجه به امکاناتی که برای اعضا و مدیر ساختمان فراهم می ­کند، می­ توان به پرداخت آنلاین شارژ، ثبت هزینه ها و گزارش هزینه های ساختمان اشاره نمود.

در بررسی ­های خبرگزاری اقتصاد آنلاین، سامون گسترده­ ترین سامانه مدیریت ساختمان می باشد.

به نقل از این خبرگزاری

سامون، در فروشگاه گوگل بالای 5 هزار بار دانلود شده است. خدمات این اپلیکیشن در حوزه مدیریت ساختمان می باشد. سامانه‌ای برای مدیریت ساختمان، حسابداری، خدمات و مدیریت ساختمان هوشمند در اختیار مدیران ساختمان قرار می‌دهد. این اپلیکیشن می‌تواند شارژ ماهانه هر واحد را محاسبه کند و گزارش هزینه‌ کرد و پرداخت اهالی را در اختیار مدیر و ساکنان قرار دهد. همچنین این اپلیکیشن امکان مدیریت همزمان چند مجتمع مسکونی را فراهم کرده است. که می‌تواند مسئولیت‌های مدیران را به آنها یادآوری کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
question