هوشمند سازی

چرا

تکنولوژی هر روزه پیشرفت چشمگیری در زمینه های مختلف از جمله خانه هوشمند دارد. بنابراین داشتن یک خانه هوشمند جزء نیازمندی های زندگی امروز می باشد. در گذشته خانه هوشمند به عنوان کالای لوکس به شمار می آمد ولی امروزه بخش مهمی از زندگی ما شده است.

Smart-home

مزایای هوشمندسازی

01.

بهره وری

شما به کمک یک اپلیکیشن موبایل می توانید تعداد زیادی از وسایل یا سیستم های خانه را از راه دور کنترل کرده و عملکرد سیستم های سرمایش و گرمایش و اندازه گیری انرژی را در اختیار داشته باشید.
02.

راحتی

داشتن یک خانه هوشمند به شما این اجازه را می دهد که از هر کجای خانه یا دنیا سیستم های الکترونیکی خانه را کنترل کنید. روشن-خاموش کردن چراغ ها، قطع کردن کنتور آب، کنترل امنیت تردد و … همه این موارد دلایل برای تجهیز خانه به سیستم هوشمند می باشد.
03.

آرامش خاطر

شما می توانید با استفاده از تجهیزات هوشمند درب ها، پنجره ها، پارکینگ و حتی مصرف آب روزانه خانه را چک کنید.
04.

سفارشی سازی

شما می توانید وسایل هوشمند را طبق نیاز خود داشته باشید. به عنوان مثال در یک زمان خاص چراغ ها روشن یا خاموش شوند. و …..

05.

امنیت

خانه هوشمند با استفاده از یک گوشی همراه هوشمند اجازه مانیتور کردن را برای حفظ امنیت به شما می دهد. همچنین با سنسورهای هشدار آتش و تشخیص چهره می توان از بروز مشکلاتی چون آتش سوزی یا دزدی جلوگیری کرد.

06.

کاهش هزینه

امروزه با افزایش هزینه های زندگی، مردم توجه بیشتری برای صرفه جویی در قبض های پرداختی دارند. با استفاده از هوشمند سازی می توان تا حد قابل توجهی هزینه انرژی آب و برق را کاهش داد.

ماژول های آماده

پیمایش به بالا
question