سامون از نگاه ایرنا

سامون در ایرنا

سامانه یکپارچه مدیریت ساختمان سامون

به گزارش خبرگزاری رسمی ایرنا، شرکت دانش بنیان «الکترونیک پویا روژین اکسیر»، با توجه به مشکلات مدیریتی ساختمان ها، یک سامانه جامع و کاربردی برای مدیریت ساختمان به نام سامانه مدیریت ساختمان «سامون» طراحی کرده اند.

به نقل از این خبرگزاری:

ایمان رادمنش مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان در خصوص این سامانه گفت: این شرکت در حوزه برق و کامپیوتر فعالیت دارد. بخش عمده‌ای از فعالیت‌های شرکت در حوزه تحقیق و پژوهش‌های دانش‌بنیان است. یکی از محصولات شرکت مجموعه سامانه مدیریت ساختمان به نام «سامون» است.

وی بیان کرد: «سامون» یک مجموعه یکپارچه است که از سه بخش، مالی، خدمات و حوزه هوشمندسازی برخوردار است. در بخش مالی، این سامانه برای مالکین ساختمان، افراد ساکن در یک ساختمان و مدیریت ساختمان، مزیت‌های قابل توجهی ایجاد می‌کند.

این فعال دانش‌بنیان درباره جزییات این سامانه گفت: تمام فرایندهای مالی ساختمان و پرداخت قبوض در این سامانه ثبت و مبلغ شارژ نیز مستقیم به سامانه تزریق می‌شود. مدیر ساختمان مطمئن است که امور مالی به صورت صحیح انجام می‌شود و ساکنین ساختمان، آسوده خاطر هستند؛ زیرا می‌دانند پرداخت‌های آنها به صورت مکتوب و آنلاین ثبت شده است.

وی افزود: در بخش خدمات می‌توان سفارش یک خدمت را برای کل ساختمان ثبت کرد. همچنین ساکنان از طریق این سامانه برای یک خدمت خاص، می‌توانند درخواست ثبت کنند. یکی دیگر از مزایای این سامانه هوشمندسازی است، برای مثال مصرف آب هر واحد توسط سامانه به صورت دقیق محاسبه می‌شود.

رادمنش درباره مزایای این سامانه نسبت به روش‌های سنتی، گفت: محاسبه آنلاین مصرف آب هر واحد، این امکان را به مدیر ساختمان می‌دهد که هزینه قبض آب ساختمان را به صورت عادلانه بر اساس مصرف هر واحد محاسبه کند. همچنین هر کدام از ساکنان می‌توانند از طریق تلفن همراه خود درب پارکینگ را باز و بسته کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
question